Czujniki ratujące życie – każdy powinien je mieć

Czujniki ratujące życie - każdy powinien je mieć

Życie ma się tylko jedno, dlatego też należy o nie dbać, z czego świetnie zdaje sobie sprawę Ei Electronics – irlandzka firma, rozpoznawalna na rynku globalnym. Ten producent czujników dokłada wszelkich starań, by jego produkty nie zawiodły w najbardziej kluczowych momentach, kiedy to może dojść do zagrożenia czyjegoś zdrowia oraz życia.

Z tego powodu najnowsza technologia poddawana jest licznym niezależnym testom, dzięki którym można stwierdzić, czy nie jest wadliwa. Jakie zatem produkty warto jest nabyć od Ei Electronics

Czujniki przeciwpożarowe od Ei Electronics 

Wysoka sprzedaż czujników w Polsce uświadamia wielu ludzi o tym, jak często jedna iskra może zaważyć na losie człowieka. W naszym kraju rocznie dochodzi do około 30 000 pożarów obiektów mieszkalnych. Są to zatrważające liczby, dlatego też nie należy ich bagatelizować. Ei Electronics swoje produkty tworzy z myślą o:

  • mieszkańcach domków jednorodzinnych, 
  • lokatorach kamienic, 
  • osobach, posiadających kotłownie oraz piece grzewcze, starą instalację, 
  • placówkach użyteczności publicznej itd.

Dostępne na rynku modele 

Ei Electronics dostarcza na rynek czujniki wykrywające dym, wysoką temperaturę oraz czad. Znajdować powinny się one w miejscach, w których może dojść do wzniecenia ognia. Najczęściej będą to zatem kotłownie, kuchnie, czy też pomieszczenia, gdzie ma się styczność z wadliwą instalacją. Warto je zawsze mieć niedaleko piecyka gazowego, czy też kominka.

Urządzenia te mogą działać na baterie, nie ma jednak problemu z podłączeniem ich do instalacji. Są niewielkich rozmiarów, dlatego też z pewnością w każdym pomieszczeniu znajdzie się dla nich miejsce.