Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Doradca podatkowy zajmuje się zarówno prowadzeniem ksiąg podatkowych, jak i  sprawami finansowymi firmy. Jego usługi skierowane są głównie do właścicieli dużych przedsiębiorstw. Warto z nich także skorzystać przy zakładaniu firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Usługi księgowe — oferta dla przedsiębiorstw

Usługi księgowe to kompleksowe działania polegające na obsłudze księgowej, które obejmują między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych,prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowych czy też doradztwo księgowe i finansowe. Dzięki niemu zabezpieczane są interesy przedsiębiorców, bo doradca podatkowy obecnie pomaga im w prowadzeniu księgowości, zawieraniu umów handlowych, kredytowych czy ubezpieczeniowych. Jest także w stanie stworzyć korzystną strategię podatkową oraz prognozę stanu finansowego firmy. Pomaga także wybrać optymalny model rozliczeń podatkowych, np. księgę przychodów i rozchodów, księgi podatkowe czy ryczałt ewidencjonowany,

Usługi księgowe Gdynia i Trójmiasto prowadzimy zarówno na zasadzie jednorazowych konsultacji, jak i stałej współpracy. Usługi księgowe realizujemy na podstawie analizy dostarczonych przez klienta dokumentów i przedstawionego stanu faktycznego. Przeprowadzamy też rozmowy z klientami mające na celu dostosowanie doradztwa do ich potrzeb i oczekiwań.

Zakres biura księgowego może obejmować między innymi:

  • prowadzenie ewidencji przychodów dla celów rozliczeń zryczałtowanego podatku dochodowego,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • rozwiązywanie problemów podatkowych klientów,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowych,
  • redagowanie umów z uwzględnieniem zamierzanych do osiągnięcia skutków podatkowych,
  • pomoc we wdrażaniu umów z innymi podmiotami gospodarczymi poprzez przygotowywanie odpowiednich dokumentów prawnych.

Biuro księgowe zaprasza do współpracy! Dzięki naszej pomocy firmy mogą spokojnie i bezpiecznie pod względem finansowym rozwijać działalność. Polecamy nasze usługi księgowe Gdynia.