Jak wybrać kulki gejszy?

kulki gejszy

Kulki waginalne to gadżet erotyczny, który może urozmaicić życie seksualne, ale również sprawić, że orgazmy będą bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Ich regularne stosowanie wpływa korzystnie również na zdrowie układu moczowo-płciowego kobiety. Zanim jednak sięgniemy po kulki waginalne musimy wybrać odpowiednie. Poniżej garść porad dotyczących tego, na co zwracać uwagę, wybierając kilku waginalne.

Pojedyncze czy podwójne?

To jedno z pierwszych pytań, jakie należy sobie zadać jeszcze przed zakupem kulek gejszy. Te pojedyncze są najlepsze dla kobiet dopiero rozpoczynających swoją przygodę z treningiem mięśni Kegla. Są one lepszym rozwiązaniem także wówczas, gdy u kobiety stwierdzono tyłozgięcie macicy. Drobna budowa ciała również przemawia za stosowaniem pojedynczych kulek gejszy. Panie, które mają za sobą poród drogą naturalną mogą postawić na kulki podwójne.

Małe czy duże

Dla komfortu, ale też efektywności treningu ogromne znaczenie ma rozmiar kulek. Po umieszczeniu ich w pochwie, kobieta powinna wyraźnie odczuwać moment, kiedy mięśnie Kegla się na nich zaciskają. Jednocześnie kulki nie mogą być zbyt duże. Podkreślić należy, że nie ma jednego uniwersalnego rozmiaru kulek gejszy, który polecić można każdej kobiecie. W przypadku tych pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nimi zaleca się modele o średnicy około 3,6 centymetra. Kulki gejszy w takim rozmiarze będzie o wiele łatwiej utrzymać na swoim miejscu