Kamery Sportowe

Kamery sportowe SJCAM to świetna alternatywa dla sprzętu marki GoPro. Mają tak samo dobre parametry techniczne, ale są zdecydowanie tańsze.

SJCAM

SJCAM to profesjonalne kamery sportowe, dedykowane zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Bardzo dobrze sprawdzają się do nagrywania ekstremalnych wyczynów. W ofercie producenta znajduje się między innymi kamera rowerowa, na motocykl, do jazdy na nartach, snowboardzie, desce snowboardowej i wiele innych.

SJCAM to także uniwersalne akcesoria do kamer sportowych. To niezwykle bogaty wybór produktów, dzięki którym korzystanie z kamery jest bardziej komfortowe i wygodniejsze. Co ważne, akcesoria SJCAM pasują do sprzętu GoPro. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, przez co są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

KAMERY SPORTOWE

Kamery sportowe SJCAM są odporne na wszelkiego rodzaju wstrząsy i drgania, przez co sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach. Zabranie ich w góry czy na bungee nie stanowi żadnego problemu. Kamera sportowa SJCAM jest wodoszczelna, dlatego można ją używać podczas nurkowania.

Kamery sportowe SJCAM dostępne są na każdą kieszeń. W ofercie producenta znajdują się zarówno modele budżetowe, jak i te nieco droższe, z lepszymi parametrami technicznymi. Niektóre modele umożliwiają nawet nagrywanie w rozdzielczości 4K. Posiadają także duże wygodne wyświetlacze.

AKCESORIA DO KAMER SPORTOWYCH

Można powiedzieć, że akcesoria do kamer sportowych SJCAM są jednocześnie akcesoriami do GoPro. Zostały bowiem skonstruowane w taki sposób, aby były uniwersalne. To znaczy, żeby pasowały do sprzętu różnych producentów. Co ważne, są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.
W ofercie akcesoriów do kamer sportowych SJCAM znajdują się między innymi stabilizatory, mikrofony, teleskopy, mocowania, obudowy, ekrany, akumulatory, ładowarki i wiele innych. Do kamer wodoszczelnych SJCAM można dokupić akcesoria do nurkowania, na przykład bojki i gąbki.