Kulki waginalne: sposób na poprawę jakości życia seksualnego

kulki waginalne

Kulki waginalne (https://pl.wikipedia.org/wiki/Kulki_waginalne), zwane również kulkami gejszy, to zabawki erotyczne, które doskonale wpływają również na zdrowie intymne kobiety. Z ich pomocą można skutecznie trenować mięśnie Kegla, które przekładają się na jakość życia seksualnego, gwarantują silniejsze orgazmy i chronią przed szeregiem poważnych dolegliwości. Mało kto wie, że kulki waginalne mają naprawdę długą historię. Wymyśliły je przed tysiącami lat japońskie gejszy. Dzisiaj ich używanie zalecają powszechnie lekarze ginekolodzy.

Dobra kondycja mięśni Kegla

Mięśnie Kegla opinają waginę. Pełnią istotną rolę zarówno z dla jakości życia seksualnego, jak i zdrowia intymnego kobiety. Jeśli mięśnie Kegla są w dobrej kondycji, można liczyć na bardziej intensywny orgazm. Doznania płynące z wytrenowanych mięśni Kegla odczuwa zarówno kobieta, jak i uprawiający z nią seks mężczyzna.

Kulki gejszy a zdrowie

Kobiety regularnie stosujące kulki waginalne nie muszą obawiać się problemów wynikających z opuszczania narządów intymnych. Przy ich stosowaniu mniejsze jest także ryzyko wypadania macicy oraz pęcherza moczowego. Warto pamiętać, że stosowanie kulek waginalnych istotnie ułatwia poród. Panie, które przed zajściem w ciążę dbały o mięśnie Kegla z pomocą kulek waginalnych również szybciej dochodzą do siebie po porodzie. Jest to ogromny plus. Kulki gejszy sklep poleca wszystkim kobietom używanie kulek gejszy bez względu na wiek. Sięgając po nie, należy jednak pamiętać, aby dobrze dobrać rozmiar kulek. Tylko wtedy trening będzie naprawdę efektywny.