Namioty weselne: alternatywa dla tradycyjnej sali weselnej

Namioty weselne: alternatywa dla tradycyjnej sali weselnej

Coraz więcej osób, które stają na ślubnym kobiercu decyduje się urządzić przyjęcie weselne. Specjalnie z myślą o takich osobach powstały firmy, które oferują namioty weselne do wynajęcia. 

Niezapomniane przyjęcie weselne 

Namioty weselne to konstrukcja bardzo lekka, ale jednocześnie stabilna. Namioty weselne można ustawić w dowolnym miejscu w bardzo szybki sposób. Podłoże, na którym staną namioty weselne może być bardzo różne: betonowe, a nawet trawiaste. Namioty weselne do wynajęcia mimo swojej lekkiej konstrukcji są bardzo stabilne; dzięki temu uczestnicy przyjęcia weselnego mogą czuć się bezpiecznie. Wypożyczalnia namiotów weselnych oferuje do wynajęcia namioty w bardzo różnych wielkościach, pozwala na to na zorganizowanie zarówno małego, kameralnego przyjęcia, jak i imprezy na 200 czy więcej osób. Wypożyczalnia namiotów weselnych ma w ofercie również wysokiej klasy podłogi, sufity podwieszane, draperie. 

O każdej porze roku 

Namioty weselne do wynajęcia to oferta całoroczna. Wynajem namiotu weselnego jest rozwiązaniem, który sprawdza się nie tylko latem. Z możliwości wynajem namiotu weselnego można skorzystać także zimą: do namiotu można wstawić nowoczesne ogrzewacze tarasowe. Wypożyczalnia namiotów weselnych ma do wynajęcia nie tylko namioty, ale także dodatkowe oświetlenie. 

Wesele w namiocie jest rozwiązaniem oryginalnym, które z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Osoby, które zainteresował ten temat zachęcamy do przeczytania także naszego poprzedniego artykułu.