Preparaty dla psów

Twój pies niszczy mieszkanie, ma kłopoty z adaptacją w nowym miejscu, jest rozdrażniony lub ma problem z załatwianiem się w domu? W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne preparaty dla psów. To łatwe do aplikacji spraye i tabletki, które wspomagają rozwiązywanie problemów behawioralnych Twojego pupila.

Profesjonalne i bezpieczne preparaty dla psów odstraszające

Twój pies szczególnie upodobał sobie jeden z mebli i pod Twoją nieobecność sukcesywnie go niszczy? W naszym sklepie znajdziesz skuteczny spray dla psa odstraszający –  bezpieczny i skuteczny. Odstraszacze na psy, dla ludzi jest niewyczuwalny, ale dla czworonogów jest nie do zniesienia. Skutecznie zniechęci je do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w danym miejscu i zapobiegnie drapaniu i gryzieniu spryskanych nim powierzchni. Spray na psy to bezpieczne dla ludzi i zwierząt połączenie olejków eterycznych o długim czasie działania. Możesz stosować go na zewnątrz i w pomieszczeniach.

Preparaty dla psów ułatwiające adaptację

Oferujemy również profesjonalne środki dla psów ułatwiające im adaptację. To doskonałe rozwiązanie, które pomoże pupilowi lepiej znieść pobyt np. w psim hotelu, rozłąkę szczenięcia z matką lub przyspieszy proces asymilacji nowego pupila w Twoim domu. Preparaty dla psów z tej kategorii są bezpieczne. Działają łagodnie – uspokajająco i antystresowo. Ich skuteczność można porównać do psich feromonów. Kompozycja zapachowa tych środków sprawia, że czworonóg czuje się pewniej i spokojniej w nowym miejscu. Preparaty dla psów tego rodzaju łagodzą również lęk i redukują stres – adaptacja psa ma zatem szansę przebiegać łagodniej i spokojniej.

Tabletki dla psa na uspokojenie

Psy silnie przeżywają stres. Dla niektórych będzie on związany z podróżą autem, dla innych będzie wynikiem zamknięcia w klatce kennelowej, a jeszcze inne psy będą go odczuwać po rozłące ze swoim właścicielem. Środki uspokajające dla psów z naszej oferty łagodzą napięcie emocjonalne, działają wyciszająco, redukują agresywne reakcje i hamują nadmierne pobudzenie. To zazwyczaj mieszanka substancji, takich jak wyciąg z dziurawca, tryptofan i tauryna, które razem holistycznie oddziałują na psią psychikę. Tabletki dla psa na uspokojenie szczególnie dużym powodzeniem cieszą się przed Sylwestrem, podczas którego wystrzały fajerwerków mogą wywołać w pupilów szereg niepożądanych reakcji związanych z przeżywaniem stresu.

Jeżeli środki uspokajające dla psa i inne preparaty z tej kategorii to nie wszystko, czego aktualnie szukasz – sprawdź koniecznie pozostałe kategorie naszej oferty. Nasz sklep zoologiczny oferuje również niezbędne suplementy i witaminy dla psa, a także inne akcesoria – legowiska, zabawki, gryzaki itp. Zobacz je przed finalizacją zakupów!