Produkcja paszy dla zwierząt

Producent jest znaną europejską marką, w której już od 1976 roku zajmujemy się nowoczesnym żywieniem zwierząt gospodarskich i poprawą ich zdrowia. Oferujemy produkty wyróżniające się najwyższą jakością oraz innowacyjnym składem. W naszym asortymencie znajdują się m.in. pasze dla bydła i trzody chlewnej, premiksy, preparaty dla cieląt i produkty specjalne oraz cenione za niezawodność części zamienne do wozów paszowych (w tym Sano TMR Profi). Opracowaliśmy także autorski program żywienia zwierząt, który przyczynia się do poprawy ich zdrowia, płodności i wydajności. Znany i ceniony na rynku producent pasz dla drobiu, bydła i trzody chlewnej, który od lat cieszy się zaufaniem hodowców na całym świecie.

Nowoczesna produkcja paszy dla zwierząt

Nieustannie ulepszamy produkty zarówno pod względem jakości, jak i pod względem efektywności. Uwzględniamy przy tym różne etapy życia zwierząt. Każde z nich potrzebuje odmiennych pasz i preparatów, które polepszą ich zdrowie i wydajność. W naszym asortymencie znajdują się pasze i produkty specjalne dostosowane do poszczególnych faz żywienia zwierząt. Oferujemy zarówno produkty podstawowe przeznaczone do codziennego żywienia zwierząt, jak i dodatkowe, przeznaczone do specyficznych potrzeb zwierząt hodowlanych (np. produkty witaminowe dla loch karmiących czy stabilizatory flory jelitowej chroniące przed biegunkami).W sklepie znajdują się między innymi:

  • pasza dla cieląt,
  • pasza dla krów,
  • pasza dla świń,
  • preparaty umożliwiające zakiszanie ziarna kukurydzy oraz traw i lucerny,
  • inne preparaty i produkty specjalne,
  • części zamienne do wozów paszowych.

TMR – innowacyjny program żywienia zwierząt

Jako doświadczony producent pasz dla drobiu, bydła i trzody chlewnej stale opracowujemy autorskie programy żywienia zwierząt oparte na niepowtarzalnym składzie. Przygotowany przez naszych specjalistów unikalny system żywienia TMR (z ang. total mixed ration, czyli całkowicie wymieszana dawka pełnoporcjowa) składa się z wartościowych produktów, które przyczyniają się do zwiększenia zdrowotności, wydajności i płodności zwierząt, a tym samym do opłacalności hodowli.

Producent produktów specjalnych i pasz dla zwierząt

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną jakością naszych pasz i produktów specjalnych dla zwierząt. Jako doświadczony producent pasz dla zwierząt oferujemy produkty o wysokiej jakości, kontrolowane na każdym etapie powstawania. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje zwierzęta otrzymają wyselekcjonowane składniki, które przyczyniają się do poprawy ich zdrowotności, wydajności i płodności. Zapewniamy darmową dostawę przy zamówieniach od 300 zł (dla produktów o wadze jednostkowej do 10 kg lub 500 kg produktów workowanych). Zapraszamy!