Rodzaje wibratorów dostępne w sprzedaży

Rodzaje wibratorów dostępne w sprzedaży

Wibratory dla kobiet to najbardziej popularne gadżety erotyczne. Panie sięgają po nie coraz częściej, wiedząc już, że nie ma w tym nic wstydliwego. Producenci prześcigają się, jeśli chodzi o propozycje wibratorów dla pań. Zobaczmy, jakie rodzaje wibratorów dostępne są obecnie w sprzedaży.

Siła wibracji i stymulacji

To jeden z elementów, który należy wziąć pod uwagę, wybierając wibrator. Zwolenniczki mocnej stymulacji powinny zainteresować się wibratorami typu bullet. Z kolei panie, które lubią raczej delikatną stymulację podobną do zmysłowego masażu powinny wybrać wibrator typu różdżka. W jego przypadku siła wibracji będzie zmieniać się w zależności od tego, jak silny będziemy wywierali nacisk. Ciekawą propozycją są wibratory dla kobiet z pilotem.

Zastosowane do produkcji materiały

Wybierając wibrator dla pań, należy pamiętać, że dostępne w sprzedaży modele dość znacząco różnią się, jeśli chodzi o zastosowane materiały. Najlepsze damskie wibratory to te, które wyprodukowano z atestowanych materiałów. Zalicza się do nich między innymi silikon medyczny, w przypadku którego nie ma żadnych problemów z utrzymaniem gadżetu w czystości. Warto w tym miejscu dodać, że wibratory dla kobiet to rozmaite kolory, co sprawia, że każda pani znajdzie dla siebie wibrator, który po prostu będzie się jej podobał.

Wibrator dla pań to gadżet, który warto mieć w swojej sypialni. W poprzednim naszym artykule pokazujemy, jakie korzyści można odnieść, decydując się na używanie tego jakże prostego gadżetu erotycznego.