Ubrania marki Levis: dlaczego warto je mieć?

ubrania

Większość osób kojarzy markę Levis wyłącznie ze spodniami. Okazuje się jednak, że ta jedna z najbardziej popularnych na świecie marek odzieżowych ma w swojej ofercie również bluzy, koszule i T-shirty.

T-shirty Levis: jak je nosić?

Cechą charakterystyczną T-shirtów Levis jest duże logo. Tego typu koszulki są obecnie bardzo trendy. Logo firmy, które występuje na tych koszulkach przypomina to, które firma umieszczała na swoich wyrobach, gdy rozpoczynała swoją międzynarodową karierę. Stąd też T-shirty Levis idealnie wpisują się w popularny od kilku lat styl retro.

T-shirty Levis można nosić na wiele sposobów, najprościej w połączeniu z dżinsami także Levis. Ale levisy i T-shirt z nadrukowanym napisem to tylko jedna z możliwości stylizacji. Dostępne są w różnych kolorach, damskie można nosić również do klasycznej ołówkowej spódnicy. Więcej o levisach można przeczytać w naszym artykule „Spodnie levis: jedna z najczęściej wybieranych marek”.

Nie tylko T-shirty Levis

Koszulki z nadrukowanym logo Levi` i spodnie levisy to nie jedyna propozycja od amerykańskiego producenta. W ofercie znajduje się znacznie więcej artykułów. Do tych, które wybierane są bardzo często należą także bluz Levis. Można je nosić nie tylko do dżinsów. Doskonale sprawdzają się także w połączeniu na przykład ze spodniami chinosami.

Są wygodne i stylowe, po bluzy z nadrukiem Levi`s sięgają nie tylko nastolatki. Bluzy dostępne są w wersji z kapturem, idealnie sprawdzą się podczas wypadu za miasto w chłodny wiosenny czy letni dzień.