Wybieramy kulki gejszy

kulki waginalne

Kulki waginalne to gadżet erotyczny, po który powinna sięgać każda kobieta. Jego regularne stosowanie wpływa bowiem nie tylko na jakość życia erotycznego, ale także na zdrowie układu moczowo-płciowego kobiety. Wybór kulek gejszy jest obecnie naprawdę ogromny. Dlatego podpowiadamy co trzeba wziąć pod uwagę, podejmując decyzję o ich zakupie.

Rozmiar

To jedna z ważniejszych cech, jakie należy uwzględnić przy wyborze kulek gejszy. Nie da się określić jednego uniwersalnego rozmiaru, który sprawdzi się w przypadku każdej kobiety. Warto jednak pamiętać, że dla pań, które zamierzają kupić swoje pierwsze kulki, najbardziej odpowiednie są te o średnicy wynoszącej około 3,6 centymetra. Kulki waginalne bardzo mało sprawdzają się w przypadku tych kobiet, które mają już doświadczenie w ich stosowaniu. Panie, które obawiają się stosowania dużych kulek powinny pamiętać, że pochwa jest elastyczna – nie należy więc bać się, że nie zmieszczą się one w pochwie.

Waga

Niemniej ważna od rozmiaru kulek gejszy jest ich waga. Kobiety, które zamierzają kupić swoje pierwsze kulki, powinny szukać takich o niewielkich wadze. Nie powinna ona przekraczać 60 gramów. Jeśli kulki gejszy będą zbyt ciężkie, trudno będzie je utrzymać w pochwie wówczas, gdy mięśnie są jeszcze słabo wyćwiczone. Wagę kulek można zwiększać wraz z czasem, jaki upływa on rozpoczęcia treningu.