Wybieramy wibrator, czyli co proponują sprzedawcy

Wybieramy wibrator, czyli co proponują sprzedawcy

Wibrator to obecnie najbardziej popularny gadżet erotyczny. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje wibratorów, co sprawia, że niejedna kobieta może mieć naprawdę duży kłopot z wybraniem dla siebie wibratora idealnego. Dlatego podpowiadamy, jakie damskie wibratory dostępne są w sprzedaży (i nie tylko) i na co warto się zdecydować.

Łechtaczkowe wibratory dla kobiet

Bardzo często nazywa się je również króliczkiem. Taki wibrator zapewnia nie tylko penetrację pochwy, ale gwarantuje również stymulację łechtaczki, czyli najbardziej wrażliwego miejsca na kobiecym ciele. Warto pamiętać, że wibratory łechtaczkowe bardzo często są po prostu bardzo ładne. Nierzadko producenci ozdabiają je najróżniejszymi perełkami czy diamencikami, co sprawia, że taki gadżet świetnie sprawdzi się również w roli prezentu.

Analne wibratory dla kobiet

Mało kto jest świadomy tego, jak wiele kobiet zalicza się do zwolenniczek seksu analnego. W sprzedaży dostępne są również analne wibratory dla kobiet. Taki wibrator dla pań nie może być zbyt długi. Jego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim lekko stożkowy kształt. Bardzo ważna jest szeroka podstawa, która skutecznie chroni przed całkowitym wniknięciem wibratora do odbytu. Z wibratorów analnych coraz częściej decydują się również korzystać mężczyźni.

Damskie wibratory to szeroki wybór rozmaitych produktów. Jeśli jesteś kobietą, którą temat ten zainteresował, zachęcamy Cię do lektury naszego innego artykułu, z którego dowiesz się między innymi dlaczego warto zdecydować się na używanie wibratora.