Zabiegi pielęgnacyjne high-tech w klinice urody w Warszawie

Zabiegi pielęgnacyjne high-tech w klinice urody w Warszawie

Niejedna klinika urody w Warszawie oferuje swoim klientom szereg zabiegów z medycyny estetycznej i kosmetologii, w tym również zaawansowane metody high-tech. Są to zabiegi wykorzystujące innowacyjne rozwiązania oraz zapewniające bezbolesne polepszenie stanu ciała.

Nowoczesne technologie

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej i zabiegach pielęgnacyjnych wydaje się dobrym krokiem, którego podjęcie się może przyczynić się do poprawy jakości życia wielu osób. Wśród szerokiej oferty zabiegów określanych jako high tech znajdują się m.in.:

  • Surgen – wypełnienie skóry,
  • Thermolifting Zaffiro – lifting twarzy,
  • Lipo Shock – likwidacja cellulitu,
  • Focus RF+ – odbudowa włókien kolagenowych,
  • i inne.

Pewna klinika urody w Warszawie jako pierwsza w Polsce zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty zabiegu niechirurgicznego liftingu skóry, a także na korzystanie z lasera frakcyjnego, lasera IPL czy oxybrazji.

Na co zwrócić uwagę wybierając zabieg w klinice?

Profesjonalizm i wysoka jakość oferowanych produktów stanowią aspekty, na które warto z pewnością zwrócić uwagę decydując się na skorzystanie z zabiegu medycyny kosmetycznej. Skuteczność, zdjęcia przed i po, jasny opis zabiegu i używanych środków, a także możliwość stałego kontaktu z lekarzem prowadzącym, to niezbędne informacje, które powinny znaleźć się na stronie kliniki. Nie można również zapominać o praktyce i certyfikatach poświadczających zdobyte kwalifikacje.

Bądź realistą

Sprawdź opinie w internecie, jednak nie ufaj wszystkiemu co przeczytasz w sieci. Opinie o danym lekarzu warto znać, ale w przypadku tak wrażliwej dziedziny jaką jest medycyna estetyczna, pacjenci mogą mieć nierealne oczekiwania względem efektów zabiegu, przez co mogą w późniejszym czasie dawać wyraz swojego rozczarowania.