Jaka drukarka do kolorowych etykiet?

Jaka drukarka do kolorowych etykiet?

Drukarka do kolorowych etykiet to bardzo praktyczne urządzenie o uniwersalnym zastosowaniu. Świetnie się sprawdza do znakowania oraz identyfikacji różnych produktów w wielu różnorodnych branżach. Jak jednak wybrać najlepsze urządzenie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jaka drukarka do kolorowych etykiet najlepiej sprawdzi się w Twojej branży?

Dlaczego warto kupić drukarkę do kolorowych etykiet?

Na rynku dostępne są również drukarki do etykiet czarno-białych. Pojawia się więc pytanie, czy warto inwestować w sprzęt umożliwiający drukowanie w kolorze?

Tak naprawdę wszystko zależy od specyfiki znakowanych produktów oraz tego, co chcemy osiągnąć poprzez drukowanie etykiet. Czy chodzi nam tylko i wyłącznie o oznakowanie danych produktów, czy może chcemy przy okazji uatrakcyjnić ich wygląd. Najlepsze drukarki do etykiet umożliwiają bowiem drukowanie nie tylko samych czcionek i kodów kreskowych, ale także innych elementów graficznych, takich jak na przykład:

 • logo,
 • zdjęcie,
 • kolorowe tło.

Dzięki kolorowej etykiecie produkt jest atrakcyjniejszy wizualnie i w pozytywny sposób wyróżnia się na tle innych. Kolorowe etykiety przyciągają wzrok klientów. To z kolei może się przełożyć na wzrost sprzedaży danego produktu.

Na co zwrócić uwagę kupując drukarkę do kolorowych etykiet?

Jaka drukarka do kolorowych etykiet jest najlepsza? Wybierając tego typu urządzenie powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jego parametry techniczne. Tak, aby kupić drukarkę, która będzie dostosowana do specyfiki oraz wymiarów produktów, które będą przy jej pomocy znakowane. Decydując się na zakup urządzenia do drukowania kolorowych etykiet powinniśmy zwrócić uwagę na takie parametry, jak:

 • maksymalna i minimalna szerokość etykiet,
 • maksymalna szerokość druku,
 • rozdzielczość.

Istotnym parametrem jest również prędkość druku, czyli wydajność urządzenia. Oczywiście im wyższa prędkość druku, tym lepiej. Jest to szczególnie ważne w przypadku, kiedy planujemy drukowanie dużej liczby etykiet w krótkim czasie.

BRADY – najlepsze drukarki do kolorowych etykiet

Jednym z wiodących i najbardziej cenionych producentów drukarek do etykiet jest firma BRADY. Sprzęt tej renomowanej marki jest ceniony przez użytkowników i specjalistów z branży między innymi za:

 • dużą wydajność,
 • łatwą, intuicyjną obsługę,
 • wysoką jakość wydruku, który jest trwały i czytelny,
 • solidne wykonanie, wytrzymałość, trwałość,
 • uniwersalne zastosowanie.

Drukarka do kolorowych etykiet marki BRADY to najlepsze rozwiązanie dla osób, które szukają profesjonalnego sprzętu do znakowania i identyfikacji produktów. To gwarancja wysokiej jakości oraz wieloletniej trwałości wydruku.