Tapety Mr Perswall

Tapety Mr Perswall są nowym spojrzeniem na wzór, który można umieścić na ścianie. Firma ta założona została w 2000 roku i od razu zaczęła przyciągać uwagę osób, szukających oryginalnych propozycji do swoich wnętrz. Jest ona również członkiem grupy WallVision, która może pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji tapet. Mr Perswall to marka doceniana nie tylko za unikalne produkty, ale i wysoką jakość tapet, na które wzór nadrukowywany jest cyfrowo. Producent podkreśla również, że jego tapety są:

  • łatwe w montażu,
  • odporne na promienie słoneczne – nawet na przestrzeni lat wciąż zachwycają intensywnymi barwami,
  • odporne na zabrudzenia – w przypadku ewentualnych plam można je przetrzeć,
  • odporne na inne czynniki – posiadają nawet klasę odporności ogniowej.

Tapety Mr Perswall – oryginalne wzory

Nad wzorami tapet Mr Perswall pracuje grona specjalistów, wśród których nie brakuje doświadczonych fotografów, jak i profesjonalnych malarzy. Do najpopularniejszych twórców z pewnością należy Paul Smith, Hanna Werning, Vivienne Westwood, czy też Tricia Guild. Dzięki tym artystom tapety Mr Perswall zachwycają w każdym wnętrzu – zarówno tym urządzonym w klasycznym stylu, jak i nowoczesnym, czy też minimalistycznym.

Tapety Mr Perswall zawiesisz zarówno w salonie, sypialni, gabinecie, a nawet w przedpokoju. Propozycje street art z pewnością zachwycą również nastolatków, którzy czują potrzebę dostosowywania przestrzeni do swoich pasji, czy też charakteru. To, co wyróżnia eleganckie tapety Mr Perswall, to także mała powtarzalność wzorów w jednej rolce, dzięki czemu da się stworzyć wręcz wyjątkowy obraz na swojej ścianie. Może być to widok na miasto, naturę, jak i przedmioty ukazane z bliska. Dużą popularnością cieszą się również tapety Mr Perswall, które imitują różne struktury, np. ceglane ściany, kafelki, deski, beton i wiele innych.