Jakie części do pomp i pompogruszek do betonu ?

W swojej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do pomp i pompogruszek do betonu — przede wszystkim firmy SERMAC, ale również Cifa, Putzmaister, Schwing Zoomlion. Posiadamy doskonałej jakości rurociągi do pomp i pompogruszek wszystkich pracujących na polskim rynku marek. Są to rurociągi zarówno jednopłaszczowe, jak i dwupłaszczowe.

Dla swoich klientów oferujemy również:

  • centralne smarowania marki Lincoln, Beka Max, TLC, Ciaponi.
  • pompy wody Travaini oraz Udor Kappa, Udor Delta, Comet,
  • sterowanie oraz części zamienne marki AUTEC, oraz Scanreco, Hetronic, Imet,
  • hydraulikę marki Bosch Rexroth, Hawe, Hydromatik.

Poniżej mogą się Państwo zapoznać z akcesoriami do pomp i pompogruszek do betonu, oferowanymi przez nas w ramach poszczególnych kategorii.

Oryginalne części do pomp i pompogruszek do betonu

Stosowanie oryginalnych komponentów do pomp i pompogruszek do betonu zapewnia sprawne działanie i wydłuża żywotność każdej maszyny do betonu. Części do pomp pochodzące od ich producentów to również gwarancja jakości, dopasowania i łatwej wymiany. W naszym magazynie i sklepie części zamiennych znajdą Państwo wszystkie akcesoria do pomp do betonu i pompogruszek, które są w naszej ofercie. Zamówienia przyjmujemy i wysyłamy na bieżąco. W razie pytań lub wątpliwości chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego produktu.

Części do pomp i pompogruszek do betonu wraz z serwisem

Oferujemy również serwis maszyn budowlanych do produkcji oraz dystrybucji betonu, w tym pomp i pompogruszek do betonu. Usługi te świadczymy zarówno stacjonarnie, jak i dojeżdżając do klientów specjalnie wyposażonymi wozami serwisowymi. Nasz wyszkolony i znający specyfikę oferowanych przez nas maszyn personel, udzieli Państwu wsparcia i fachowego doradztwa bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu dajemy maksymalny poziom zadowolenia zarówno z zakupu, jak i z użytkowania pomp i pompogruszek do betonu. Jesteśmy pewnym partnerem dla przedsiębiorstw.